Høststevne på Trondheim Stadion

19. september 2010

Trondheim Friidrett ønsker velkommen til et annerledes stevne på Trondheim Stadion. Stevnet vil bli høstens friskeste og muntreste friidrettsbegivenhet – her er det plass til både racere og de som ”bare” vil ha det litt gøy! 4 klasser med blandet oppsett (dvs. ”mix”) i alle øvelser hvor dette er mulig. Godt utvalg av premier. Start kl. 12:00 – slutt ca. kl. 16:00.

Øvelser:
Løp: 100m, 400m, 800m, 5000m (JR, SR og Veteran), 100m hekk (jenter/kvinner), 110m hekk (menn), 400m hekk (kvinner/menn).
Hopp: Høyde, lengde, tresteg.
Kast: Slegge, kule, diskos, spyd. Kast med aldersbestemt redskap.

Klasseinndeling:
Jenter/gutter - 18 år og yngre.
Kvinner/menn - 19 år og eldre.

Påmelding: Påmeldingsfrist 16. september 23:59, via online påmelding på Trondheim Friidretts hjemmeside www.tfweb.net, med betaling til:

Trondheim Friidrett,
Postboks 716 Sentrum,
N-7407 Trondheim.
Konto 4200.36.91513

Etteranmeldelse på stevnedagen mot dobbel startkontingent.

Startkontingent: 75 kr per øvelse for alle klasser.

Premiering: Premiering til beste trekampresultat i hver klasse (ett løp, ett hopp og ett kast), samt uttrekks- og Kretsløpspremier.

Kontaktpersoner:
Vera Pedersen, tlf. 72 55 82 57 (P), 99 54 14 24 (M), e-post
Arild Glemme, tlf. 73 93 94 47 (P), 97 71 46 74 (M), e-post

Trondheim Friidrett ønsker alle friidrettsvenner vel møtt på Trondheim Stadion!

Påmelding:

Påmeldingen er stengt

Påmeldte

Gutter 18 år og yngre
100m
- Kristoffer Buhagen (Trondheim Friidrett)
- Emil Brødreskift (Stadsbygd)
- Erlend Tung (Stadsbygd)
- Michael Angelo Villaeba (Yrjar IL)
- Fredrik Skarland (Namsen FIF)
- Gilbert Eljero Ofori (Strindheim IL)
100m hekk
- Fredrik Skarland (Namsen FIF)
800m
- Jan Thomas Jenssen (Hommelvik IL)
- Sindre Johansen Strandheim (Stadsbygd)
Diskos
- ola volden lauvås (stjørdal friidretts klubb)
Høyde
- Emil Brødreskift (Stadsbygd)
Kule
- Sindre Johansen Strandheim (Stadsbygd)
- Erlend Tung (Stadsbygd)
- Emil Brødreskift (Stadsbygd)
Lengde
- Emil Brødreskift (Stadsbygd)
- Erlend Tung (Stadsbygd)
- Sindre Johansen Strandheim (Stadsbygd)
Slegge
- ola volden lauvås (stjørdal friidretts klubb)
Spyd
- Kristoffer Buhagen (Trondheim Friidrett)

Jenter 18 år og yngre
100m
- Sara Elise Wøllo (Malvik IL)
- Marita Sørloth (Stadsbygd)
- Mia Sørhøy (Nidelv IL)
- Signe Fridén Melhus (Nidelv IL)
- Kristin Skjervold (ranheim friidrett)
- Juliane Lamvik (Nidelv IL )
- Runa Opheim (Byåsen IL)
- Michael Angelo Villaeba (Yrjar IL)
- Ragna Kristine Randeberg (Nidelv IL)
100m hekk
- Ragna Kristine Randeberg (Nidelv IL)
- Malin Engan Wiseth (Børsa IL)
800m
- Ann-Eline Bloch Børke (byåsen idretslag)
- Linn-Kristine Bloch Børke (byåsen idretslag)
- marthe olsen (byåsen friidrett)
- Mari Sørli (Byåsen)
- Julie Stendahl Spets (Lundamo IL)
Diskos
- Mia Sørhøy (Nidelv IL)
Høyde
- Ragna Kristine Randeberg (Nidelv IL)
- Vikka Emelie Grønning (Stadsbygd)
- Sara Elise Wøllo (Malvik IL)
- Mia Sørhøy (Nidelv IL)
- Malin Engan Wiseth (Børsa IL)
Kule
- Vikka Emelie Grønning (Stadsbygd)
- Sara Elise Wøllo (Malvik IL)
- Ragna Kristine Randeberg (Nidelv IL)
- Signe Fridén Melhus (Nidelv IL)
Lengde
- Malin Engan Wiseth (Børsa IL)
- Signe Fridén Melhus (Nidelv IL)
- Vikka Emelie Grønning (Stadsbygd)
- Juliane Lamvik (Nidelv IL )
- Marita Sørloth (Stadsbygd)
- Runa Opheim (Byåsen IL)
Slegge
- Runa Opheim (Byåsen IL)
Spyd
- Kristin Skjervold (ranheim friidrett)
Tresteg
- Marita Sørloth (Stadsbygd)

Menn 19 år og eldre
100m
- Frode Urdal (Tjalve, IK)
110m hekk
- Kristoffer Buhagen (Trondheim Friidrett)
400m
- Frode Urdal (Tjalve, IK)
400m hekk
- Lars Eric Sæther (Steinkjer FIK)
5000m
- Kristian Firing (trondheim friidrett)
Diskos
- Thomas Sletvold (Sykkylven IL)
Kule
- Tommy Gjølga (Strindheim IL)
- Thomas Sletvold (Sykkylven IL)
- Lars Eric Sæther (Steinkjer FIK)
Lengde
- Geir Arne Kjønstad (NTNUI)
Slegge
- Thomas Sletvold (Sykkylven IL)
Tresteg
- Lars Eric Sæther (Steinkjer FIK)

© 2008-2011 Trondheim Friidrett - Design: Øyvind Nergård